IVORY energy

TOTO SME MY

Sme nadšený výrobca a dodávateľ tepla pre všetkých, ktorí sa potýkajú s vysokými nákladmi na tepelnú energiu a ohrev teplej úžitkovej vody. Teplo od A do Z, tak je možné jednoducho popísať výhody nášho riešenia tepelného hospodárstva. Používame moderné teplárenské technológie spaľujúce primárne drevnú biomasu, ale aj plyn, poprípade iné technológie. Nie sme obchodníci s biomasovými kotlami – sme špecialisti na optimalizáciu výroby tepla. Na svoje náklady analyzujeme stávajúce systému vykurovania. Projektujeme nové lokálne kotolne a z vlastných zdrojov ich staviame. Následne ich prevádzkujeme, diaľkovo dozorujeme, riadime a zaisťujeme dodávky paliva.

IVORY ENERGY V ČÍSLACH

Čísla neklamú. A taktiež vďaka nim hneď vidíte, či je niečo výhodné alebo nie. Počet našich zákazníkov rastie. Avšak ich finančné výdaje na zaistenie tepla s nami klesajú.

75786

GJ dodanej energie za minulý rok

100+

Teplo od nás odoberá viac ako 100 subjektov

25 %

Priemerný ročný rast Ivory Energy

8 rokov

Spolehlivý dodavatel tepelné energie

OD ŠTARTOVACEJ ČIARY PO DNEŠOK

2019

Dnes

Stále sme tu pre vás, pre vaše pohodlie a udržateľnú budúcnosť. Prevádzkujeme 25 tepelných zdrojov v štyroch zemiach strednej Európy.

Dnes
2018

Vstup na poľský energetický trh

Zahájili sme prevádzku prvého zdroja na drevnú biomasu v Poľsku.

Vstup na poľský energetický trh
2016

Prekonali sme métu 50.000 GJ za rok

Prvýkrát sme dodali viac ako 50 TJ tepla našim odberateľom. Kumulovaný výkon nami prevádzkovaných zdrojov prekročil 10MW.

Prekonali sme métu 50.000 GJ za rok
2013

Vstup na slovenský energetický trh

Získali sme licenciu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví na výrobu a dodávku tepla v SR. Prevádzkujeme plynové zdroje na Slovensku.

Vstup na slovenský energetický trh

Zahájenie prevádzky prvej kotolne na drevnú biomasu

Úspešne sme dokončili rekonštrukciu centrálneho zásobovania teplom v obci Kovářská, ktorej základom je peletový kotol s výkonom 1MW.

Zahájenie prevádzky prvej kotolne na drevnú biomasu
2012

Licencia na výrobu tepla

Vlastníme licenciu Energetického regulačního úřadu na výrobu a distribúciu tepla v ČR. Zahájili sme rekonštrukciu prvého zdroja tepla na biomasu.

Licencia na výrobu tepla
2011

Založenie IVORY Energy, a.s.

Našim cieľom je ponúknuť komplexné služby v oblasti managementu tepelného hospodárstva. Chceme optimalizovať riadenie a výrobu tepla s ohľadom na životné prostredie i zníženie nákladov konečným užívateľom

Založenie IVORY Energy, a.s.

ZAUJALO VÁS NAŠE RIEŠENIE?

Určite máte nejaké otázky. Sme na ne pripravení, tak píšte alebo volajte. Sme tu pre vás.